Dalīties:

 
Smilšu terapija dvēseles dziedināšanai.

Labdarības fonds “Bērnu rīts” (www.bernurits.lv) sadarbībā ar Vidzemes reģiona ģimeņu atbalsta centru “Smiltene” aicina atbalstīt bez vecāku apgādības palikušus bērnus.

Ģimeņu atbalsta centrs nodrošina palīdzību sociāli atstumtiem bērniem un jauniešiem, cilvēkiem ar invaliditāti, bāreņiem, trūcīgajiem un citiem, kas saskārušies ar grūtībām. Centra pārziņā ir šo cilvēku tiesību aizsardzība, sociāli jautājumi, palīdzība sagatavoties drošai dzīvei sabiedrībā.

Pandēmijas izraisītās izolētības dēļ ir saasinājušās grūtībās esošo bērnu psiholoģiskās un emocionālās problēmas, un atbalsta centrs nonāca pie secinājuma, ka šo var risināt ar jaunas metodes palīdzību – terapiju ar siltām smiltīm un gaismu.

Darbošanās siltajā smiltīs aktivizē taustes sajutas, stimulē sīko pirkstu motoriku, nomierina hiperakīvus bērnus un aktivizē pasīvos, nostiprina un koriģē stāju, līdzsvaro veģetatīvo nervu sist]emu, palīdz sakārtot emocijas. Nosacītais klusuma laiks smilšu iekārtā sekmē bērna  saskarsmes prasmes, attīsta dzirdi.

UNIO par laimīgiem, veselīgiem un sabiedrībā pieņemtiem bērniem.

Darīsim labu kopā, jo, palīdzot citiem, mēs palīdzam sev.

Dalīties
Copy link